قطعات غلطک کوماتسو

تماس با ایران هیدرولیک مرکزی

با دوام ترین نوع غلطک که در بخش راهسازی در ایران و جهان کابرد زیادی دارد غلطک کوماتسو است. غلطک کوماتسو از غلطک های بسیار نام آشنایی است که فعالان عرضه راهسازی به خوبی با آن آشنایی دارند. انواع و اقسام غلطک کوماتسو وارد ایران شده است و هر یک از این غلطک ها نیز دارای لوازم یدکی غلطک کوماتسو خاص خود هستند.

قطعات غلطک کوماتسو

قطعات غلطک کوماتسو که برای تولد و مونتاژ غلطک در خط تولید شرکت کوماتسو به کار میروند در بازارهای جهانی نیز یافت میشوند تا در صورتی که قطعه ای با مشکل مواجه شد بتوان از این قطعات استفاده نمود. شرکت های زیادی در کنار شرکت کوماتسو وجود دارند که قطعات غلطک کوماتسو را تولید میکنند اما از لحاظ کیفی هیچ یک از آنها به قطعاتی که در شرکت کوماتسو به صورت اورجینال تولید شده اند برابری نمیکند.

قطعات غلطک کوماتسو

قطعات غلطک کوماتسو

قطعات غلطک کوماتسو که در شرکت های دیگر تولید شده اند بعد از مدتی دچار افت کیفیت میشوند ولی قطعات اورجینال با افت کیفیت مواجه نمیشوند. اما قطعات غلطک کوماتسو اورجینال تنها در اختیار نمایندگی های فروش قرار میگیرند و برای تهیه این قطعات میتوانید شرکت ایران هیدرولیک مرکزی را انتخاب کنید که یکی از نمایندگی های فروش قطعات غلطک کوماتسو محسوب میشود.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر