قطعات ماشین آلات راهسازی

قطعات ماشین آلات راهسازی

از جمله قطعات ماشین آلات راهسازی که از اهمیت بالایی برخوردار است، قطعات زیربندی میباشد. قطعات زیر بندی ماشین الات راهسازی عملکرد یکسانی با یکدیگر دارند و تنها تفاوت آنها در ابعاد و همچنین شرکت های مختلف تولید کننده لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی میباشد. از جمله ماشین آلاتی که زیربندی جزو بسیار مهم در آنها میباشد،

قطعات ماشین آلات راهسازی

جرثقیل ، بلدوزر و گریدر میباشد. رولیک، زنجیر بولدوزر، کفشک، چرخ زنجیر، تیغه، بوش، لینک، شافت، گوشه و ناخن تنها بخشی از قطعات و لوازم یدکی جرثقیل و سایر ماشین آلات راهسازی است که به منظور زیربندی استفاده میشود.

قطعات ماشین آلات راهسازی

از جمله قطعات ماشین آلات راهسازی که در زیربندی به کار میرود میتوان به زنجیر کامل بولدوز اشاره کرد. زنجیر ها عاملی هستند که ماشین را به جلو حرکت داده و راه را برای آن باز میکند. رولیک از قطعاتیست که باعث اتصال زنجیر به نیروی محرکه میشود و در نتیجه

قطعات ماشین آلات راهسازی

زنجیر روان حرکت میکند. لینک از مهمترین لوازم یدکی گریدر و همچنین بولدوزر محسوب شده که باعث میشود تا تمامی قسمت های زیربندی به یکدیگر متصل شوند. از جمله قطعات بسیار مهمی که در اولین نگاه به چشم میخورد و یکی از بزرگترین قسمت های زیربندی نیز هست، تیغه میباشد که باعث شکافت و کنار زدن خاک و در گریدر باعث باز کردن مسیرهای برفی و یا خاک های سطحی میشود.

قطعات ماشین آلات راهسازی

از دیگر قطعات ماشین آلات راهسازی و همچنین زیبر بندی میتوان به بوش و پین اشاره کرد. بوش و پین قطعه ای میباشد که کفشک های زنجیر و همچنین بولدوز را به یکدیگر متصل میکند. دنده اسپراکت را نیز میتوان گفت یک چرخ دنده بزرگ در قطعات بلدوزر میباشد که قسمت های عقبی زنجیر را به بولدوزر متصل میکند.شرکت ایران هیدرولیک مرکزی آمادگی خود را در عرضه و فروش لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت به شرکت ها و فروشگاه های سراسر کشور اعلام میدارد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 2 کاربر