قطعات کوماتسو

ماشین آلات کوماتسو به قدری معروف و محبوب هستند که حتی افرادی که با این دسته ماشین آلات سر و کار ندارند نیز با آن به خوبی آشنایی دارند. شرکت کوماتسو برای پشتیبانی از قطعات ماشین آلات خود سعی نموده تا هیچ کمبودی وجود نداشته باشد و میتوان قطعه مورد نیاز خود را به هر تعداد از فروشگاه ها و نمایندگی ها خریداری نمود. قطعات کوماتسو مانند قطعات بلدوزر کوماتسو از لحاظ کیفیت در حد بالایی قرار دارند و این موضوع نشان دهنده توجه ویژه کوماتسو به خریداران میباشد. تمام افرادی که لوازم یدکی کوماتسو را خریداری نموده اند اذعان داشته اند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. البته کیفیت بالا فقط شامل حال قطعات کوماتسو اورجینال میشود و قطعات تقلبی از لحاظ کیفی در سطح بسیار پایینی قرار دارند.برخی از خریدارانی که قطعات کوماتسو را خریداری نموده اند از کیفیت پایین قطعه مورد نظر خود رضایتی ندارند که البته این قطعات در شرکت کوماتسو تولید نمیشوند.

 

خرید قطعات کوماتسو

به هر فروشگاهی که مراجعه کنید به راحتی میتوانید خرید قطعات کوماتسو مانند قطعات بیل مکانیکی کوماتسو را انجام دهید اما باید به یاد داشته باشید که در تمام این فروشگاه ها قطعات اورجینال و اصلی عرضه نمیشود. خرید قطعات کوماتسو از هر فروشگاهی یک ریسک است که امکان اینکه قطعه تقلبی به شما عرضه شود وجود دارد. اما اگر برای خرید قطعات کوماتسو مردد هستید میتوانید به نمایندگی ها مراجعه کرده و قطعه مورد نظر خود را از این نمایندگی ها تهیه نمایید.

فروش قطعات کوماتسو

فروش قطعات کوماتسو در نمایندگی ها هیچگونه محدودیتی ندارد و میتوان هر تعداد قطعه را که نیاز داشت از این نمایندگی ها خریداری نمود. شرکت کوماتسو محصولات تولید شده در کارخانجات خود را تنها به نمایندگی ها عرضه میکند و در بیشتر فروشگاه ها نوع تقلبی قطعات بفروش میرسد که همین موضوع باعث شده تا مشتری از خرید خود رضایتی نداشته باشد. فروش قطعات کوماتسو در نمایندگی ها به همراه گارانتی انجام میشود. گارانتی معتبری که برای فروش قطعات کوماتسو مانند لوازم یدکی غلتک کوماتسو در نمایندگی ها در نظر گرفته شده است باعث میشود تا بتوان در مواقع ضروری از گارانتی استفاده نموده و قطعه معیوب را تعویض کرد.

قیمت قطعات کوماتسو

شرکت ایران هیدرولیک مرکزی که سالیان زیادی است نمایندگی کوماتسو را بر عهده دارد، قیمت قطعات کوماتسو را تا حد زیادی پایین آورده است. قیمت قطعات کوماتسو این شرکت با وجود اینکه از قطعات اورجینال هستند بسیار مناسب میباشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر