لوازم کاترپیلار

برندهای بسیار زیادی از ماشین آلات سنگین وجود دارند که برند کاترپیلار از لحاظ اعتبار در رده بالاتری قرار دارد. ماشین آلات کاترپیلار از ابتدای شروع به فعالیت این شرکت تا کنون در کشور آمریکا تولید میشوند. البته درست است که ماشین آلات کاترپیلار در آمریکا تولید میشوند ولی برای تولید لوازم کاترپیلار شرکت های دیگری که در سایر کشورها فعالیت میکنند نیز مشارکت دارند. مشارک شرکت های دیگر برای تولید لوازم کاترپیلار باعث شده تا دو نوع قطعه در بازار برای فروش موجود باشد. یک دسته از لوازم کاترپیلار بصورت اورجینال و دسته دیگر به صورت تقلبی به فروش میرسند.

خرید لوازم کاترپیلار

خرید لوازم کاترپیلار از نوع اورجینال این مزیت را ایجاد میکند که دوام و طول عمر قطعه افزایش یابد. افزایش طول عمر و دوام قطعه میتواند باعث شود تا دیگر نیازی به تعویض قطعه در کوتاه مدت نداشته باشید. باید در نظر داشته باشید که باید هزینه زیادی را برای خرید لوازم کاترپیلار مانند لوازم یدکی گریدر کاترپیلار صرف کنید و در صورتیکه که قطعه عمر کوتاهی داشته باشد مجبور خواهید بود تا در طول سال چندین بار قطعات را تعویض نمایید. خرید لوازم کاترپیلار از شرکت ایران هیدرولیک مرکزی این مزیت را ایجاد میکند تا نیازی به تعویض قطعه در کوتاه مدت نداشته باشید.

قیمت لوازم کاترپیلار

فروشندگان لوازم یدکی ماشین آلات سنگین تنها به دلیل کسب سود بیشتر قیمت لوازم کاترپیلار را افزایش میدهند. اما برخی از فروشندگان نیز هستند که قیمت لوازم کاترپیلار را افزایش نمیدهند و در واقع مجاز یه افزایش قیمت خودسرانه نیستند. نمایندگی ها از فروشندگانی هستند که قیمت لوازم کاترپیلار را مانند قطعات لودر کاترپیلار افزایش نمیدهند و از قیمت های مصوب پیروی میکنند. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی  بعنوان یک نمایندگی قیمت لواز کاترپیلار را تنها در صورتی افزایش میدهد که توسط سازمان های مربوطه و قیمت گذار ابلاغ شده باشد.

لوازم کاترپیلار ارزان

لوازم یدکی کاترپیلار مانند لوازم یدکی بلدوزر کاترپیلار مانند دیگر ماشین آلات از اصطکاک بالایی به دلیل فشار زیادی که به آنها وارد میشود برخوردار هستند. اما در صورتیکه لوازم یدکی کاترپیلار فرسوده و خراب شوند باید هزینه بیشتری را برای تعویض قطعه بپردازید زیرا همانطور که در بالا نیز گفته شد این قطعات از قیمت بالایی برخوردار هستند. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی با در نظر داشتن قیمت بالای این قطعات سعی نموده تا جای ممکن لوازم کاترپیلار ارزان را عرضه نماید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر