نمایندگی لیوگانگ

شرکت لیوگانگ به عنوان یکی از ۵۰ شرکت مطرح چینی محسوب میشود که در زمینه تولید ماشین آلات سنگین سالیان زیادی است که فعالیت میکند. شرکت لیوگانگ اغلب ماشین آلات سنگین را در فهرست تولیدات خود قرار داده و تا کنون در تولید هر مدل از این ماشین آلات سعی کرده تا قطعات یدکی آنرا نیز در تعدا بالا تولید و به کشور های مقصد ارسال نماید. نمایندگی لیوگانگ بعنوان فروشنده قطعات ماشین آلات لیوگانگ در هر کشور و از جمله ایران شناخته میشود خریداران برای تهیه قطعات مورد  نیاز خود تنها باید به نمایندگی ها مراجعه نمایند.

نمایندگی لوازم یدکی لیوگانگ

لوازم یدکی لیوگانگ همانطور که گفته شد توسط شرکت لیوگانگ تولید و به کشورهای دیگر ارسال میشود اما متاسفانه برخی از فروشندگان ادعا میکنند که قطعات اصلی و اورجینال را بفروش میرسانند که البته این قطعات از کیفیت پایینی برخوردار هستند. تعداد نمایندگی لیوگانگ در کشور ایران چندان زیاد نیست و تنها برخی شرکت ها هستند که توانسته اند نمایندگی این برند مطرح را کسب نمایند. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی نیز یکی از شرکت هایی است که توانسته نمایندگی لوازم یدکی لیوگانگ را کسب نماید و تا کنون قطعاتی را به مشتری عرضه نموده که مستقیما زیر نظر کارخانجات شرکت لیوگانگ تولید شده اند.

نمایندگی قطعات لیوگانگ

قطعات لیوگانگ مانند دیگر ماشین آلات سنگین از فروش بالایی برخوردار است. فروش بالای قطعات لیوگانگ باعث شده تا برخی از فروشندگان وسوسه شوند تا این قطعات را به صورت تقلبی و به نام اورجینال البته در مواردی با قیمت بالا به فروش برسانند. برای اینکه در خرید قطعات لیوگانگ با این دسته از فروشندگان مواجه نشوید باید به نمایندگی قطعات لیوگانگ در کشور مراجعه نمایید. متاسفانه پیدا کردن مانند قطعات ماشین آلات راهسازی نمایندگی قطعات لیوگانگ کار آسانی نیست و باید جستجوی فراوانی در بازار و سطح شهر انجام دهید.  اگر شما هم به دنبال نمایندگی قطعات لیوگانگ هستید میتوانید شرکت ایران هیدرولیک مرکزی را انتخاب کنید که از تنها شرکت های مجاز برای فروش انواع قطعات لیوگانگ میباشد.

در هر شهری که باشید میتوانید خرید خود را از نمایندگی قطعات لیوگانگ به راحتی انجام دهید زیرا این شرکت هر نوع قطعه از جمله قطعات لودر لیوگانگ مورد نیاز شما را در هر شهری که باشید ارسال خواهد نمود.

شرکت ایران هیدرولیک مرکزی

برای اینکه شرکتی بتواند نمایندگی لیوگانگ را اخذ نماید باید مراحل زیادی را سپری کند که البته این مراحل نیز به راحتی طی نمیشود. اما شرکت ایران هیدرولیک مرکزی با سابقه بالا توانسته نمایندکی لیوگانگ را اخد نماید. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی دارای بیشترین میزان فروش بعنوان نمایندگی لیوگانگ در سراسر کشور میباشد و فروش بالای این شرکت تنها به دلیل جلب رضایت مشتری میباشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر