نمایندگی هپکو

از جمله شرکت هایی که در زمینه تولید ماشین آلات سنگین در داخل کشور فعالیت میکند هپکو میباشد. شرکت هپکو یکی از شرکت هایی است که سابقه زیادی در زمینه تولید انواع ماشین آلات سنگین دارد و جالب است بدانید که محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند. شرکت هپکو برای اینکه بتواند خدمات پس از فروش خود را به مشتریان ارائه دهد اقدام به تاسیس نمایندگی هپکو در سراسر کشور نموده است. نمایندگی هپکو در واقع بیشترین اعتبار را در میان خریداران دارد و در واقع این نمایندگی ها هستند که قطعات اصلی تولید شده در شرکت هپکو را بفروش میرسانند.

نمایندگی لوازم یدکی هپکو

بخشی از لوازم یدکی هپکو در کارخانجاتی تولید میشود که تحت نظر این شرکت هستند و بخش دیگر نیز در کارگاه ها و کارخانجاتی تولید میشوند که بصورت غیر قانونی و بدون اخذ مجوزهای لازم فعالیت میکنند. اما از کجا میتوان تشخیص داد که کدام یک از قطعات اصلی و کدامیک تقلبی هستند. در پاسخ باید بگوییم هیچگونه راه تشخیصی برای پی بردن به تقلبی و اصل بودن قطعات وجود ندارد. اما با خرید از نمایندگی لوازم یدکی هپکو اطمینان خواهید یافت که قطعه خریداری شده اصل و اورجینال میباشد. نمایندگی لوازم یدکی هپکو در اصل فروشندگانی هستند که مجوزهای لازم برای فروش قطعات تولید شده نظیر لوازم یدکی بیل مکانیکی هپکو در این شرکت را دریافت نموده اند و تنها قطعاتی را عرضه میکنند که مورد تایید هپکو میباشد.

نمایندگی قطعات هپکو

اقدام بسیار خوبی که شرکت هپکو انجام داده است صدور مجوز نمایندگی به برخی فروشندگان میباشد. فروشندگانی که موفق به اخذ نمایندگی قطعات هپکو شده اند میتوانند تمام قطعات تولید شده در این شرکت را عرضه نمایند.  نمایندگی قطعات هپکو چه تفاوتی با سایر فروشگاه ها دارد؟ در نمایندگی قطعات هپکو تمامی قطعات بصورت گارانتی دار بفروش میرسند. گارانتی در نظر گرفته شده برای قطعات هپکو مانند لوازم یدکی گریدر هپکو یک مزیت بسیار بزرگ محسوب میشود. بسیاری از فروشگاه های لوازم یدکی که جزو نمایندگی قطعات هپکو نیستند هیچ گونه گارانتی و ضمانت نامه ای را برای محصولات خود در نظر نمیگیرند. در نمایندگی قطعات هپکو معتبرترین ضمانت نامه  را برای محصولات در نظر گرفته میشود که بدون پرداخت هیچگونه مبلغی میتوان قطعه معیوب را تعویض کرد.

شرکت ایران هیدرولیک مرکزی

شرکت ایران هیدرولیک مرکزی از ابتدا فعالیت خود را به عنوان نمایندگی هپکو آغاز نمود و امروزه تنها قطعاتی را بفروش میرساند که مورد تایید شرکت هپکو میباشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر