نمایندگی کوماتسو

کوماتسو نامی آشنا در زمینه تولید انواع ماشین آلات سنگین است که فعالیت خود را از سال ۱۸۹۴ در ژاپن آغاز کرد و از همان ابتدای شروع به فعالیت خود نیز بهترین و با کیفیت ترین نوع ماشین آلات را تولید و روانه بازار نمود. کوماتسو از شرکت های بزرگ و معتبر جهان است که توانسته محصولات خود را به تمام کشور های دنیا  و همچنین ایران صادر نماید. شرکت کوماتسو علاوه بر اینکه ماشین آلات با کیفیتی را تولید میکند توانسته پشتیبانی بسیار خوبی را نیز از محصولات خود با توزیع لوازم یدکی انجام دهد. تمامی لوازم یدکی کوماتسو در کارخانجات این شرکت تولید شده و سپس به کشورهای دنیا برای عرضه به مشتری صادر میشود. تمام قطعات کوماتسو همچون  تولید شده همچون قطعات غلتک کوماتسو توسط این شرکت به نمایندگی کوماتسو در هر کشور فرستاده میشود تا مشتریان با مراجعه به این نمایندگی قادر به خرید قطعات اصلی و یا همان اورجینال باشند.

نمایندگی کوماتسو

فروشگاه ها و همچنین شرکت های زیادی وجود دارند که قطعات کوماتسو را بفروش میرسانند اما همه آنها نمایندگی کوماتسو نیستند. نمایندگی کوماتسو که در تعداد انگشت شماری نیز یافت میشود تنها قطعات کوماتسو اورجینال را به مشتری عرضه میکند. در نمایندگی کوماتسو تمام قطعات مانند قطعات جرثقیل بصورت گارانتی دار و تضمین شده به فروش میرسند در صورتیکه در بیشتر فروشگاه ها این قطعات هیچگونه ضمانت نامه ای ندارند که این نشان دهنده تقلبی بودن آنهاست. یکی از شرکت هایی که توانسته به عنوان نمایندگی کوماتسو از سالها پیش فعالیت خود را آغاز نماید شرکت ایران هیدرولیک مرکزی است که تمام قطعات کوماتسو را به صورت انحصاری از ژاپن وارد و در تعداد انبوه به مشتری عرضه مینماید.

نمایندگی لوازم یدکی کوماتسو

در یک نمایندگی لوازم یدکی کوماتسو به هیچ وجه پای منافع نمایندگی در میان نیست و تنها منافع مشتری در نظر گرفته میشود. متاسفانه فروشگاه های عرضه قطعات کوماتسو خود را متعهد به منافع مشتری نمیدانند و تنها به دنبال کسب سود بیشتر هستند. در نمایندگی کوماتسو میتوانید قطعاتی مانند قطعات گریدر را با قیمت بسیار مناسبتری تهیه نمایید. بیشتر  فروشندگان بر فرض اگر قطعات با کیفیت و اورجینال را عرضه کنند، قیمت های بالا و غیر منصفانه ای را برای آنها در نظر میگیرند.

نمایندگی قطعات کوماتسو

در نمایندگی قطعات کوماتسو هر تعداد قطعه که نیاز داشته باشید بفروش میرسد و هیچگونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. هر زمان هر تعداد قطعات کوماتسو  مانند لوازم یدکی بیل مکانیکی را که نیاز داشته باشید میتوانید از نمایندگی کوماتسو خریداری نمایید. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی که نمایندگی قطعات کوماتسو را دریافت نموده برای رفاه حال مشتریان اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کرده است که میتوان به راحتی قطعه مورد نیاز خود را بدون مراجعه حضوری و با یک تماس خریداری نمود. در هر کجای کشور که باشید میتوانید از این نمایندگی کوماتسو قطعه مورد نظر خود را خرید نموده و در محل دریافت نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر