نمایندگی کاترپیلار

برند کاترپیلار که با نام CAT در سراسر جهان شناخته میشود یکی از برندهای مطرح جهان میباشد که در زمینه تولید ماشین آلات سنگین فعالیت میکند. برند کاترپیلار دارای بالاترین میزان فروش ماشین آلات در سراسر دنیا میباشد و ایران نیز یکی از کشور های هدف این شرکت میباشد. تمام محصولات این شرکت از جمله قطعات لودر کاترپیلار و قطعات گریدر  کاترپیلار بازارهای ایران نیز حضور دارند و در بخش های عمرانی و ساختمانی به کار گرفته میشوند. اما برای اینکه مصرف کننده بتواند قطعات یدکی مورد نیاز  ماشین آلات را خریداری کند باید به نمایندگی کاترپیلار مراجعه نماید. در نمایندگی کاترپیلار تمام قطعات مورد نیاز ماشین آلات یافت میشود.

نمایندگی لوازم یدکی کاترپیلار

تفاوت عمده ای میان نمایندگی لوازم یدکی کاترپیلار با فروشگاه های معمولی وجود دارد. در نمایندگی کاترپیلار قطعات اورجینال و با کیفیتی یافت میشود که در دیگر فروشگاه ها وجود ندارد. شرکت کاترپیلار علاوه بر اینکه ماشین آلات خود را تنها از طریق نمایندگی ها عرضه میکند تمامی قطعات یدکی ماشین آلات را نیز تنها به واسطه نمایندگی ها به دست مشتری میرساند. در نمایندگی لوازم یدکی کاترپیلار قیمت ها مشخص شده و بسیار مناسبتر از سایر فروشگاه ها میباشد. در نمایندگی لوازم یدکی کاترپیلار امکان افزایش قیمت و همچنین فروش قطعات تقلبی وجود ندارد و مشتری با اطمینان خاطر کامل میتواند خرید خود را انجام دهد.

نمایندگی قطعات کاترپیلار

نمایندگی کاترپیلار به عنوان یک مرجع بسیار معتبر شناخته میشود که در تمامی شهرها شعبه هایی برای فروش قطعات دارد. تعداد نمایندگی قطعات کاترپیلار شاید به اندازه فروشگاه های لوازم یدکی ماشین آلات سنگین نباشد اما برای اینکه خیال خود را از بابت کیفیت و گارانتی قطعاتی مانند لوازم یدکی بلدوزر کاترپیلار راحت کنید بهتر است یک نمایندگی مجاز را برای تهیه قطعه مورد نظر خود پیدا کنید. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی به عنوان یک نمایندگی قطعات کاترپیلار، خرید را برای مشتری بسیار آسان کرده است. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی که نمانیدگی کاترپیلار را برعهده دارد با راه اندازی وب سایت خود روند خرید  قطعات مورد نیاز مشتری را تسهیل کرده و دیگر نیازی به یافتن یک نمایندگی برای خرید حضوری نیست.

شرکت ایران هیدرولیک مرکزی

شرکت های کمی مانند شرکت ایران هیدرولیک مرکزی وجود دارند که توانسته اند نمایندگی کاترپیلار را اخذ نمایند. اخذ نمایندگی کاترپیلار به راحتی صورت نمیگیرد و شرکت باید شرایط اخذ نمایندگی را داشته باشد. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی به دلیل برخوردار بودن از شرایط لازم، سالیان زیادی است که نمایندگی کاترپیلار را دریافت نموده و علاوه بر لوازم یدکی کاترپیلار سایر قطعات ماشین آلات سنگین را نیز بفروش میرساند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 2 کاربر